Partnerlik Politikası

Partnerlik Politikası

TDS, bünyesinde barındırdığı partnerlerin sağlık turizmi ile ilgili faaliyetlerini güçlendirmek, uluslararası çabaları birleştirmek ve dünyanın dört bir yanında sunulan sağlık hizmetlerinin danışmanlığını yapmak amacıyla hizmet vermektedir.

Bu nedenlerle TDS, Turkiye ve dünyadaki sağlık noktalarını (hastaneleri, doktorları, termalleri, diş hekimlerini) 10 farklı dilde dünyaya tanıtan bir sağlık turizmi platformu oluşturmuştur. Bu platformun amacı, konum ve dil farkı gözetmeksizin, hastaya en uygun sağlık profesyoneline karar vermede yardımcı olmak ve hastanın doktoruna hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Her yıl ortalama olarak 30 milyondan fazla turisti ağırlayan ülkemizde, gelen ziyaretçilere kaliteli sağlık hizmeti sunmak, uluslararası imaj açısından önemli bir kilometre taşıdır. Verilen kaliteli ve şeffaf hizmetler, yurtdışından gelen yerli veya yabancı hastalarda güven duygusu oluşturacaktır.

Bu platform, dünyada sağlık ile ilgili akla gelebilecek tüm sorulara cevap veren dinamik bir platformdur. Türkiyede son 15 yılda ivme kazanan sağlık hizmetleri, uluslararası standartlardaki tıbbi bakım ve kalite standartlarının entegrasyonu ile yurtdışında kabul gören bir sektör haline gelmiştir. Türk doktorlarının, hastanelerini, termal ve kaplıcalarının bu başarıları artık ihraç etme potansiyeline ulaşmıştır. Platformumuzdan faydalanabilen 3 kullanıcı türü vardır. Bunlardan ilki sağlık konularında araştırma yapan, doktoru ile direkt iletişime geçmek isteyen hasta ve hasta yakınlarıdır. Bu grup sağlık turisti olarak adlandırdığımız , ülkemize tedavi amaçlı gelen hastaları oluşturmaktadır. İkinci kategoride ise türkiyeye seyehat amacıyla gelip, türkiyede sağlık sorunları ile karşılaşan turistleri kapsamaktadır. Son kategori ise sağlık turizmini bireysel veya kurumsal olarak yapmak isteyen acentalar ve partnerler oluşturmaktadır. Platform, sağlık profesyonelleri ile direkt iletişime geçebilme, kendisi veya müşterisi için randevu alabilme, tetkik gönderme (tomografi, anjiyo, MR, PDF) ve mesajlaşma imkanı sunmaktadır.

Sisteme üye bir kuruluş olarak, TDS adı altında uluslararası sağlık turizmi tanıtım programlarında yer alabilirsiniz. Tüm dünyada sağlık hizmeti almak isteyen hastaları, sağlık profesyonelleri ve birimleri ile buluşturan bu paltform, hedef ülkelerin sanal ortamlarında, elçiliklerinde, seyehat acentalarında üyelerinin tanıtımını yapmaktadır.