Alternatif Tıp

Alternatif Tıp

Birçok kronik hastalığın tedavisinde yöntem bulunamamıştır. Bu yüzden genellikle kronik hastalığa sahip olan insanlar modern tıbbın haricinde farklı tedavi yolları aramaya başlamıştır. İnsanlar modern tıpta bulamadığı şifayı alternatif tıpta aramaktadır. Alternatif tıp, geleneksel ve doğal bitkilerin hastanın tedavisinde kullanılmasıdır.

Yüksek başarı oranları ile alternatif tıp sunan büyük bir hastane ve klinik ağa sahibiz. Tıbbi seyahatinizden önce tüm sorularınız için ÜCRETSİZ en iyi yanıt bulmak için www.turkeydoctorservice.com‘u ziyaret edebilir veya size en yakın TDS medikal asistana  başvurabilirsiniz.

Tedaviler

AKUPUNKTUR

Akupunktur, vücuttaki tanımlı noktalara iğne batırılarak uygulanan bilimsel bir tedavi yöntemidir. Akupunktur; insan beyninde limbik sistem adlı bölgenin çalışmasını düzenleyerek etki yaratır. Limbik sistem; otonom sinir sistemi üzerinden bir yandan organ fonksiyonlarını yönetirken diğer yandan stres uyaranlarına karşı vücudu sağlıklı tutmaya çalışır. 

ÖNLEYİCİ HOMEOPATİ

Homeopati, bir hastalığın, hastalık belirtilerini sağlam bir insanda ortaya çıkarabilecek maddelerin çok düşük dozlarda hastaya verilmesiyle tedavi edilebileceği inancına dayanan bir alternatif tıp yöntemidir. İlk olarak Samuel Hahnemann (1755-1843) tarafından 1796 yılında uygulanmaya başlanmış olan homeopatide, ilaçlar arka arkaya defalarca seyreltilerek hazırlanır. Seyreltme işlemi sonunda ilaç, genellikle aktif maddeden bir adet molekül bile barındırmayabilir.