Onkoloji (Kanser Tedavisi)

  • Ana Sayfa
  • .
  • Sağlık
  • .
  • Onkoloji (Kanser Tedavisi)

Onkoloji (Kanser Tedavisi)

Sağlığınızı geri kazanırken sizi desteklemek için buradayız. Tüm kanser türleri (göğüs kanseri, prostat kanseri, lösemi, lenfoma vb. ) için sıcak ve sevecen bir ortamda üye hastanelerimizde ve kliniklerimizde mümkün olan en iyi kanser tedavisini bulduğunuzdan emin oluyoruz. Bu tür zor zamanlarda sizin ve yakınlarınızın özel dikkat göstermesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.  Bu sebeple sizleri bir aile üyesi gibi karşılar ve ev sahipliği yaparız.

Seyahatinizden önce tüm sorularınız için ÜCRETSİZ online destek sağlamak için buradayız. Seyahatinizden önce tüm sorularınıza cevaplar bulacaksınız. Size, tahmini bir maliyet ve birincil bir tedavi planı sunmak için tıbbi bilgilerinizi ve tıbbi raporlarınızı ilgili hastaneler ve doktorlarla paylaşıyoruz.

Profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte gerekli tüm konsiyerj hizmetlerini sizin için sağlayacağız. Tüm ulaşımlarınızın (havaalanı/otel, havaalanı/ hastane), konaklama ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olacağız.

Tedaviler

TEŞHİS

DNA hasarı sonucu, vücudun herhangi bir yerindeki hücrelerin kontrolsüz ve anormal bir şekilde büyüyüp çoğalmasına kanser denir. Kanserin başlangıç aşamasını tespit etmek hayati öneme sahiptir. Birçok kanser türleri bulunmaktadır. Hastalığın türüne ve sebep olduğu tipik hastalık belirtilerine göre tanı için değişik tetkikler gereklidir.

CYBERKNIFE

CyberKnife, tüm vücutta milimetrik doğrulukla kanser tedavisi yapmak için tasarlanmış robotik radyocerrahi sistemidir. Bu sistem sayesinde radyasyon demetleri odaksal olarak kullanılarak, beyin ve vücuttaki kanserli dokular yüksek dozlarla tedavi edilebilir. Normal dokular, radyasyonunun etkilerinden yüksek düzeylerde korunabilir.