TDS Club

TDS Club

TDS Club, Türkiye’de yaşayan göçmenleri, seyahat amaçlı gelen turistleri ve sağlık turizmi için yurtdışından ülkemize başvurmuş olan yerli ya da yabancı turistleri, güvenilir ve kalıcı sağlık hizmeti vermek amacıyla bir araya getirir.

"Gurbetçilerin hayatını kolaylaştırmak"

TDS, yurtdışında yaşayan yabancılara, insanlarla tanışmak ve yeni çevre hakkında bilgi bulmak için yardımcı oluyor.

Yabancı bir ülkeye geçtiğinizi düşünün

Çok bilgiye ihtiyacınız var, çok sorunuz var - ancak kimden isteyeceğinizden emin değilsiniz. Yaşamak, banka hesabı açmak, internet bağlantınızı kurmak için bir yer bulmanız gerekir - ancak yerel dil ve kültüre alışmaya devam ediyorsunuz. Ve en önemlisi, durumunuzu anlayan, ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi paylaşan diğer küresel fikirlere sahip insanlar, yeni arkadaşlar gibi kişilerle tanışmak istersiniz.

Sizin gibi uluslararası insanların buluştuğu, birbirine bağlandığı ve bilgi alışverişinde bulunduğu bir yer. Deneyimlerini paylaşan açık fikirli bireyler topluluğu. Diğer gurbetçilerin ve bilgili yerlilerin yararlı tavsiyeleriyle dolu güvenli bir yer. Dünyanın her neresinde olursanız olun, çevrenizi keşfedeceğiniz arkadaşlarınızla iletişim kurma ve ağ kurma fırsatlarınızın olduğu bir yer. Az önce o yeri buldunuz. TDS e hoş geldiniz, yurtdışında hoş geldiniz!

TDS dünya üzerinde her yerde evinizde hissetmenizi sağlar

Yurtdışına çıkmaya karar verdiğiniz andan itibaren, yerleşip gideceğiniz yere varıncaya kadar - gurbet tecrübenizin keyfini çıkarabileceğinizden emin olmak istiyoruz! TDS dünya üzerinde her yerde evinizde hissetmenizi sağlar.

Bunlara ayrıca aynı hastalıktan muzdarip insanları bir araya getirir deneyim ve tecrübe paylaşmalarını sağlar, hastalıkla mücadele etmelerini kolaylaştırır ve sosyal projeler düzenleyerek buralarda yer almalarını sağlar.